Interprox Plus Mix - 6 stuks
Interprox Plus mix bestaat uit 6 verschillende maten Interprox Plus ragers. Op deze manier kun je goed uitproberen welke maat of maten Interprox ragers uit de Plus serie het beste bij jouw gebit passen.
Lees de volledige productomschrijving
Welke maten Interprox Plus ragers heb ik nodig?
Bij de meeste mensen zijn de interdentale ruimtes in het gebit niet overal even groot. Dit betekent dat je meerdere maten Interprox ragers nodig hebt om alle ruimten tussen je tanden en je kiezen goed schoon te houden. Het is belangrijk om ook op die plekken grondig te reinigen, want op die manier kun je verschillende gebitsproblemen voorkomen. Denk hierbij onder andere aan een slechte adem, bloedend tandvlees, tandsteen en gaatjes. Natuurlijk kan je tandarts je helpen als je problemen aan je gebit krijgt, maar voorkomen is natuurlijk altijd beter dan genezen.
Het voordeel aan de Interprox Plus mix is dat je een aantal verschillende maten Interprox Plus ragers bij elkaar hebt, zodat je kunt uitproberen welke maten het beste bij jouw gebit passen. Je tandarts of mondhygiënist kan je ook adviseren over de juiste maten Interprox Plus ragers en je mag ook altijd contact opnemen met onze klantenservice via [email protected]. Op werkdagen ontvang je binnen 24 uur antwoord van ons.
Maattabel Interprox Plus Ragers
In totaal bestaan er 9 verschillende Interprox Plus ragers, waarvan er 6 in de Interprox Plus mix zitten.
Interprox Plus |
|
ø Draad met filamenten |
ø Interdentale ruimte (PHD*) |
ø Borsteldikte |
bbb |
0.38 mm |
0.6 mm |
1.9 mm |
|
bbb |
0.5 mm |
0.7 mm |
2 mm |
|
bbb |
0.56 mm |
0.9 mm |
2.4 mm |
|
bbb |
0.7 mm |
1.1 mm |
3 mm |
|
bbb |
0.6 mm |
1 mm |
2 - 4 mm |
|
bbb |
0.8 mm |
1.3 mm |
3 - 5 mm |
|
bbb |
0.94 mm |
2.1 mm |
4.2 - 5.7 mm |
|
bbb |
0.94 mm |
2.4 mm |
4.5 - 9 mm |
|
bbb |
0.94 mm |
2.7 mm |
6 - 11 mm |
* PHD (Passage Hole Diameter) geeft de minimale ruimte aan waartussen de interdentale rager gestoken kan worden. Het is belangrijk dat het borsteltje losjes in de tussenruimte gestoken wordt. Alleen de borstelhaartjes (dus niet het ijzerdraadje) mogen in contact komen met de tanden en het tandvlees.
Kenmerkend voor Interprox Plus ragers
- IJzerdraadje is omringd met een plastic coating voor extra bescherming.
- Dagelijks te gebruiken om gebitsproblemen te voorkomen.
- Tweekleurige borstelhaartjes: witte haartjes geven aan waar bloedend tandvlees zit; zwarte haartjes geven aan wanneer de Interprox rager vervangen dient te worden.
- Een hoek van 90 graden en met een langere handgreep.
- Met een beschermkapje.
Inhoud van de verpakking
- 1x Interprox Plus Nano 1.9 mm (roze)
- 1x Interprox Plus Super Micro 2 mm (oranje)
- 1x Interprox Plus Micro 2.4 mm (groen)
- 1x Interprox Plus Mini Conical 2-4 mm (rood)
- 1x Interprox Plus Mini 3 mm (geel)
- 1x Interprox Plus Conical 3-5 mm (blauw)
- Inclusief een hygiënische beschermkap
- Merk: Interprox